PAR MUMS

BŪVNIECĪBAS UN NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA nozares aktuālo vakanču portāls BUILD CV ir personāla atlases kompānijas “ASTRAL Recruiting (ex.IG Konsultācijas)” izstrādāta platforma, kas palīdzēs DARBA DEVĒJIEM efektīvāk informēt būvniecības un nekustamā īpašuma nozares profesionāļus par jaunām karjeras iespējām, bet DARBA MEKLĒTĀJIEM – ātrāk atrast savu īsto darbu būvniecības vai nekustamo īpašumu nozarē!

BUILD CV - noderīga tiem būvniecības un nekustamā īpašuma jomas uzņēmumiem, kuri personāla atlases procesu vēlas veikt paši, tādejādi samazinot ārējā partnera ietekmi uz atlases procesu.

BUILD CV - nodrošina vieglu CV datu saglabāšanu un ātru pieteikšanos vakancēm, jo pieteikums darba devēja e-pastā nonāks dažu sekunžu laikā!

Mūsu pieredze būvniecības nozares personāla atlasē un novērtēšanā ir vairāk nekā 15 gadi un šo gadu laikā, atlasot izcilus vadītājus un ekspertus, esam palīdzējuši daudziem būvniecības uzņēmumiem sasniegt viņu biznesa mērķus un realizēt nozīmīgus personāla atlases projektus! 100% no mūsu veiktajiem atlases projektiem ir rezultatīvi!

DARBA DEVĒJI, kuri sadarbojas ar mums, novērtē:

  • Lielo būvniecības nozares ekspertu datu bāzi,
  • Lielisku izpratni par būvniecības un nekustamā īpašuma nozari;
  • Profesionālus atlases konsultantus;
  • Pozitīvo komunikāciju un attieksmi pret kandidātiem
  • Personīgo, rezultatīvo un profesionālo atlases procesu.

Par personāla atlases pakalpojumiem vairāk varat uzzināt šeit!

Būsim priecīgi sadarboties būvniecības un nekustamo īpašumu jomas profesionāļu atlasē un novērtēšanā! Sazinies ar mums!  E - pasts: info@astralrecruiting.com

BŪVĒSIM KARJERU KOPĀ!