PAR MUMS

 

ASTRAL Recruiting ir licencēta personāla atlases kompānija, kas sniedz kvalitatīvus personāla atlases un novērtēšanas pakalpojumus. Kompānija dibināta 2007. gadā.

Mūsu galvenais uzdevums – palīdzēt klientam atrast vispiemērotāko risinājumu personāla piesaistes un novērtēšanas jomā. Pielāgojoties un, izprotot attiecīgā uzņēmuma specifiku, ātri un efektīvi nodrošinām mūsu Klientus ar vislabāko vadītāju vai speciālistu.

Savus pakalpojumus piedāvājam visā Latvijā. Realizējam atlases un novērtēšanas projektus Rīgā, Jēkabpilī, Liepājā, Ventspilī, Valmierā un Jelgavā. Veiksmīgi sadarbojamies ar ārvalstu uzņēmumiem, kas plāno savu biznesu attīstīt Latvijā, nodrošinot viņus ar labākajiem vietējiem speciālistiem un ekspertiem.

Mums piemīt spēja sajust klienta vēlmes – kāds cilvēks un vadītājs katram konkrētam uzņēmumam ir nepieciešams. Savā darbā pielietojam ne tikai zināšanas un pieredzi, bet arī intuīciju. Lai strādātu efektīvi, esam ieviesuši standartizētu pieeju personāla atlases procesam, kas ļauj mums precīzi un ātri sasniegt vajadzīgo rezultātu.

Kopš 2007. gada esam realizējuši vairāk nekā 800 dažādus personāla atlases projektus, piesaistot augstākā / vidējā līmeņa vadītājus un dažādu jomu ekspertus Latvijas uzņēmumu interesēs.

Mūsu pieredze personāla atlasē un novērtēšanā ir vairāk nekā 15 gadiŠo gadu laikā pieņemot darbā izcilus speciālistus un ekspertus, esam palīdzējuši daudziem uzņēmumiem sasniegt viņu biznesa mērķus. Pēdējo 10 gadu laikā esam pieredzējuši ievērojamu mūsu sadarbības partneru pieaugumu.

Turpinot attīstību speciālistu un ekspertu atlasē, esam izveidojuši ērtu un mūsdienīgu portālu www.astralrecruiting.com

Platforma palīdzēs darba devējiem ātrāk un vienkāršāk veikt atlases procesu viņiem aktuālām vakancēm dažādās nozarēs.

Izmantojot šo platformu un piekļuvi lielai kandidātu datu bāzei mēs ASTRAL Recruiting atlases komanda spēsim ātrāk nodrošināt darba devējus ar labākajiem dažādu nozaru ekspertiem un speciālistiem.

Sazinies ar mums, lai vienotos par sadarbību!